کد خبر:19657
پ
منبع : ایسنا

اعلام برنامه‌های فرهنگی واحد علوم‌وتحقیقات در پاییز/برگزاری پیاده‌روی با موضوع استکبار جهانی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ضمن اعلام برنامه‌های فرهنگی دانشگاه در فصل پاییز، گفت: مراسمی جهت بزرگداشت روز ۱۳ آبان در واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد که دانشجویان از میدان دانش به سمت گلزار شهدا حرکت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حجت‌الله ذاکربا اشاره به فعالیت فرهنگی این واحد دانشگاهی، درباره مراسم روز ۱۳ آبان اظهار کرد: تبلیغات برای حضور در همایش پیاده‌روی با موضوع استکبار جهانی در سطح واحد انجام شده است و مراسمی جهت بزرگداشت این روز در واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد که دانشجویان از میدان دانش به سمت گلزار شهدا حرکت می‌کنند.

وی افزود: برنامه‌های فرهنگی بسیاری در پاییز برای واحد علوم و تحقیقات تهیه شده که شامل بزرگداشت روز دانشجو، جشن میلاد پیامبر (ص)، جشنواره کتاب انقلاب و سلسله بحث‌های مهدویت است که تمامی این برنامه‌ها باید به تایید شورای فرهنگی دانشگاه آزاد برسد.

بر اساس اعلام روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات درباره چگونگی اجرای برنامه‌های فرهنگی در واحد علوم و تحقیقات خاطر نشان کرد: در حال حاضر برنامه‌های فرهنگی در واحد علوم‌وتحقیقات را بر مبنای سند جامع راهبردی فرهنگی در راستای آراستگی، رعایت شئونات رفتاری و امور فرهنگی پیش خواهیم برد.

انتهای پیام


منبع
ایسنا
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید