کد خبر:19727
پ
منبع : مجله پدال

رکوردشکنی پورشه 911 GT2 RS MR در نوربرگ رینگ

در پنجم اکتبر 2016 لامبورگینی رکورد جدیدی برای سریع‌ترین خودروی جاده‌ای در نوربرگ رینگ ثبت کرد. رکورد لامبورگینی 6 دقیقه و 52.01 ثانیه بوده است؛ اما در بیستم سپتامبر 2017 پورشه با خودروی 911 GT2 RS و زمان 6 دقیقه و 47.3 ثانیه توانست این عنوان را از چنگ لامبورگینی دربیاورد. البته که این پایان ... نوشته رکوردشکنی پورشه 911 GT2 RS MR در نوربرگ رینگ به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

در پنجم اکتبر 2016 لامبورگینی رکورد جدیدی برای سریع‌ترین خودروی جاده‌ای در نوربرگ رینگ ثبت کرد. رکورد لامبورگینی 6 دقیقه و 52.01 ثانیه بوده است؛ اما در بیستم سپتامبر 2017 پورشه با خودروی 911 GT2 RS و زمان 6 دقیقه و 47.3 ثانیه توانست این عنوان را از چنگ لامبورگینی دربیاورد. البته که این پایان بازی نبود و لامبورگینی دوباره با خودروی آونتادور SVJ رکورد را به خود اختصاص داد. این خودرو یک دور نوربرگ رینگ را در 6 دقیقه و 44.97 ثانیه طی کرد.


هم‌اکنون پورشه دوباره دوئل خود با لامبورگینی را برنده شده است. یک‌بار دیگر پورشه 911 عنوان رکورد سریع‌ترین خودروی جاده‌ای نوربرگ رینگ را به دست آورده است. این خودرو 911 GT2 RS MR نام دارد که توانسته یک دور جهنم سبز را در 6 دقیقه و 40.3 ثانیه طی کند. به این ترتیب محصول پورشه هفت ثانیه‌ی کامل سریع‌تر از نسخه‌ی استاندارد است. پشت فرمان این خودروی رکوردشکن لارس کرن 31 ساله قرار داشته، راننده‌ای که نسخه‌ی استاندارد 911 GT2 RS را قبلاً رانده بود.


هنوز جزئیات مربوط به پکیج ارتقای پورشه منتشر نشده اما گفته شده GT2 RS دارای مشخصاتی خاص پیست نوربرگ رینگ نوردشلایف بوده است. همچنین صندلی راننده در مقایسه با مدل نسخه استاندارد اصلاح شده است.


این لپ تایم احساس‌برانگیز باعث شده GT2 RS MR سریع‌تر از خودروی مک لارن P1 LM باشد. این خودرو همچنین سریع‌تر از خودروی تمام الکتریکی Nio EP9 است.


تنها چیزی که رکورد پورشه را تهدید می‌کند زمان است و آن چیزی که به ذهن ما می‌رسد مرسدس-ای‌ام‌جی وان و استون مارتین والکری هستند که در آینده‌ای نزدیک به رکورد پورشه حمله خواهند کرد.

[ دانلود ویدئو]


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید