کد خبر:19996
پ
منبع : مجله پدال

ارتقای کابین فورد موستانگ ها توسط ویلنر

کل ایده‌ی تولید یک پونی کار همچون فورد موستانگ ارائه‌ی خودرویی اسپورت با قیمتی مناسب بوده است. البته به منظور پایین نگه داشتن قیمت باید برخی موارد در نظر گرفته شود که یکی از آن‌ها استفاده از متریال ارزان‌قیمتی است که شاید در برخی خودروهای اسپورت دیگر هم دیده شود. خب ظاهراً دو نفر از ... نوشته ارتقای کابین فورد موستانگ ها توسط ویلنر به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

کل ایده‌ی تولید یک پونی کار همچون فورد موستانگ ارائه‌ی خودرویی اسپورت با قیمتی مناسب بوده است.


البته به منظور پایین نگه داشتن قیمت باید برخی موارد در نظر گرفته شود که یکی از آن‌ها استفاده از متریال ارزان‌قیمتی است که شاید در برخی خودروهای اسپورت دیگر هم دیده شود.


خب ظاهراً دو نفر از مالکان این خودروی اسطوره‌ای نتوانسته‌اند با کابین موستانگ کنار بیایند بنابراین به ویلنر مراجعه کرده و خودروی خود را به دست متخصصان این تیونر مشهور سپرده‌اند.


هر دو خودرو از نوع GT کانورتیبل بوده و پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 لیتری تنفس طبیعی دارند. البته کابین آن‌ها فضای کاملاً متفاوتی دارد.


یکی از مشتریان کابین مشکی با عناصر آبی را برای هماهنگی با بدنه انتخاب کرده درحالی‌که مشتری دیگر ترکیب مشکی و قرمز را برگزیده و تکمیل کننده کار نیز دو نوار مسابقه‌ای سفید می‌باشد.

جدای از رنگ‌بندی، هر دو موستانگ مورد بحث دارای ترکیبی از چرم و آلکانترا، دوخت‌های برجسته و… می‌باشند. ترکیب یاد شده به غربیلک فرمان نیز سرایت کرده است. نتیجه‌ی کار هم همان‌گونه که مشاهده می‌کنید برجسته و متمایز از آب درآمده است.
مالک موسسه تیونر ویلنر درباره‌ی پروژه‌ی جدید شرکتش می‌گوید:

شخصی‌سازی یک خودرو زمانی که بودجه‌ی نامحدودی وجود داشته باشد کاملاً آسان است؛ اما زمانی که منابع در نظر گرفته شده مشخص و محدود باشد هنر تصویرسازی و صنعت‌کاری حرف اول را می‌زند. البته دلیل واضحی برای نمایش دو پروژه‌ی مبتنی بر یک خودروی یکسان وجود دارد. این دو خودرو نشان دهنده‌ی شخصی‌سازی‌های متفاوتی هستند.


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید