کد خبر:20189
پ
منبع : مجله پدال

کانسپت جدید سئات لئون، پیش‌درآمد یک هاچبک جذاب

ما می‌دانیم که سئات مشغول توسعه نسل بعدی لئون است. پیش از این لئون جدید را در خلال تست‌های فنی مشاهده کرده‌ایم و با توجه به تصاویر منتشر شده می‌توان گفت با خودروی زیبایی طرف خواهیم بود اما خب نمی‌توان اشاره‌ی زیادی به جزئیات طراحی این خودرو کرد چراکه پروتوتایپ های مشاهده شده کاملاً استتار ... نوشته کانسپت جدید سئات لئون، پیش‌درآمد یک هاچبک جذاب به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

ما می‌دانیم که سئات مشغول توسعه نسل بعدی لئون است. پیش از این لئون جدید را در خلال تست‌های فنی مشاهده کرده‌ایم و با توجه به تصاویر منتشر شده می‌توان گفت با خودروی زیبایی طرف خواهیم بود اما خب نمی‌توان اشاره‌ی زیادی به جزئیات طراحی این خودرو کرد چراکه پروتوتایپ های مشاهده شده کاملاً استتار شده بودند.


ظاهراً سئات در ماه مارس سال 2019 اقدام به پیش‌نمایش لئون جدید با کانسپتی در نمایشگاه ژنو 2019 خواهد کرد و بنابراین اطلاعات بیشتری از این خودرو به دست خواهیم آورد.


مدیر طراحی برند سئات با تأیید این موضوع به اتوکار گفته است:

ما زبان طراحی خود را بهبود خواهیم داد. استفاده از خطوط تیز و خشن که برای بیان دقت بوده همان چیزی است که از زمان عرضه لئون در سال 2012 تاکنون مشاهده شده است؛ اما ما باید زبان طراحی خود در گروه فولکس‌واگن را تغییر داده و متمایز شویم.


موضوع جالب اینکه سئات زبان طراحی متفاوت خود را روی محصولات الکتریکی آینده اعمال نخواهد کرد بلکه محصولات الکتریکی این برند اسپانیایی شبیه نسل بعدی محصولات این شرکت خواهند بود.


همچنین گفته شده کوپرا (بخش پرفورمنس سئات) در حال برنامه‌ریزی برای تولید خودرویی متفاوت و خاص خود تا پایان سال آینده است. از نظر این خودرو شبیه محصول اسپورت زیربرند N هیوندای خواهد بود و به تعداد محدود ساخته خواهد شد.


هیبریدی کردن قوای محرکه نقش مهمی در آینده‌ی کوپرا ایفا خواهد کرد. مهندسان این شرکت به دنبال استفاده از قوای محرکه‌ی الکتریکی شده در آینده بوده و حتی احتمال تولید محصولات تمام الکتریکی کوپرا هم وجود دارد؛ اما پیش از همه‌ی این برنامه‌ها شاهد عرضه‌ی کوپرا لئون، کوپرا لئون ST و کراس اوور سوپرا تا پایان دهه‌ی میلادی جاری خواهیم بود.


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید