کد خبر:20730
پ
منبع : مجله پدال

تویوتا در اندیشه دگرگونی سبد محصولات خود

سبد محصولات تویوتای آمریکا احتمالاً در آینده سبک‌تر خواهد شد چراکه ژاپنی‌ها در حال سبک‌سنگین کردن توقف عرضه مدل‌های کم‌فروش هستند. همانند جنرال موتورز که در اندیشه تعدیل نیرو است، نشانه‌هایی از آینده‌نگری تویوتا و احتمال رکورد در آینده به چشم می‌خورد. مدیرعامل تویوتای آمریکای شمالی در مصاحبه با اتوموتیونیوز گفته است: ما به شدت ... نوشته تویوتا در اندیشه دگرگونی سبد محصولات خود به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

سبد محصولات تویوتای آمریکا احتمالاً در آینده سبک‌تر خواهد شد چراکه ژاپنی‌ها در حال سبک‌سنگین کردن توقف عرضه مدل‌های کم‌فروش هستند. همانند جنرال موتورز که در اندیشه تعدیل نیرو است، نشانه‌هایی از آینده‌نگری تویوتا و احتمال رکورد در آینده به چشم می‌خورد.


مدیرعامل تویوتای آمریکای شمالی در مصاحبه با اتوموتیونیوز گفته است:

ما به شدت در حال بررسی تمام کلاس‌های خودرویی هستیم تا مطمئن شویم که محصولاتی سودده عرضه می‌کنیم و آن‌ها را با ارزش استراتژیک به فروش می‌رسانیم.

این مدیر بلندپایه گفته تویوتا تمایلی به حضور در کلاس‌های کوپه و کانورتیبل ندارد.

از آنجایی که تویوتا در حال حاضر هیچ خودروی روبازی را در آمریکای شمالی عرضه نمی‌کند و تنها مدل کوپه‌ی آن نیز 86 است بنابراین گفته‌های مدیر تویوتا شاید همانند آب سردی باشد روی شایعات احیای MR2 و سلیکا.

خبرهای زیادی به این نکته اشاره داشته‌اند که تویوتا اقدام به احیای MR2 خواهد کرد و جدیدترین خبر هم نشان می‌داد که این خودرو از قوای محرکه تمام الکتریکی استفاده خواهد کرد. مت هریسون معاون فروش و بازاریابی تویوتای آمریکا گفته این خودرو هنوز در مرحله بحث و بررسی قرار داشته اما پتانسیل حضور در خط تولید را دارد.


اما به نظر نمی‌رسد که سلیکای جدید به این زودی‌ها وارد فاز توسعه شود. تا به اینجا فقط خبر تمایل کارکنان تویوتا به احیای این خودرو منتشر شده است. یکی از مهندسان ارشد تویوتا گفته بود:

ما می‌خواهیم سلیکا و MR2 برگردند. هم‌اکنون سوپرا احیا شده و آن چیزی که بعداً عرضه خواهد شد به نیازهای بازار بستگی دارد.

ظاهراً نسل بعدی تویوتا 86 در سال 2021 معرفی خواهد شد و طبق اخبار منتشره دارای پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2.4 لیتری بوکسوری خواهد بود. احتمالاً این پیشرانه نسخه‌ای بازنگری شده از پیشرانه سوبارو ایسنت جدید است که قدرت 260 اسب بخاری تولید می‌کند.


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید