کد خبر:20743
پ
منبع : مجله پدال

سوبارو WRX STI TC 380 مخصوص بازار ژاپن

سوبارو یک‌قدم به عرضه‌ی خودروی جدید WRX STI نزدیک‌تر شده اما متأسفانه این خودرو منحصراً در بازار ژاپن عرضه خواهد شد. خودروی مورد بحث که TC 380 نام گرفته از بهبودهای قابل‌توجهی در مقایسه با دیگر مدل‌های STI سود می‌برد. این اصلاحات با همکاری راننده اسبق مسابقات رالی جهانی توشیهیرو آرای صورت گرفته‌اند. بنا به ... نوشته سوبارو WRX STI TC 380 مخصوص بازار ژاپن به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

سوبارو یک‌قدم به عرضه‌ی خودروی جدید WRX STI نزدیک‌تر شده اما متأسفانه این خودرو منحصراً در بازار ژاپن عرضه خواهد شد.


خودروی مورد بحث که TC 380 نام گرفته از بهبودهای قابل‌توجهی در مقایسه با دیگر مدل‌های STI سود می‌برد. این اصلاحات با همکاری راننده اسبق مسابقات رالی جهانی توشیهیرو آرای صورت گرفته‌اند.


بنا به گزارش درایو، سوبارو WRX STI TC 380 دارای کیت توربوی جدید GT III RS اسپورت، برخی قطعات HKS، رزوناتور سوپر توربو و کانورتر کاتالیک جدیدی خواهد بود. همچنین تیم آرای موتور اسپورت در توسعه این سدان همکاری داشته و از فیلتر هوای جدید RQA و شاسی جلوی جدیدی استفاده خواهد کرد.


پیشرانه‌ی 2 لیتری بوکسوری این خودرو قدرت قابل‌توجه 380 اسب بخاری دارد. اگرچه مشخص نیست پیشرانه یاد شده با چه گیربکسی همکاری خواهد کرد اما انتظار داریم نمونه‌ای دستی تنها آپشن در دسترس باشد.

از دیگر اصلاحات مورد انتظار سوبارو می‌توان به اسپویلر لبه‌ای فیبر کربنی در عقب و یک جفت صندلی مسابقه‌ای ریکارو در کابین اشاره کرد.

گفته می‌شود سوبارو تنها 50 دستگاه از WRX STI TC 380 خواهد ساخت و هریک قیمت حدود 43900 دلاری خواهد داشت.


سوبارو امیدوار است این خودروی تولید محدود باعث جلب‌توجه به خانواده WRX شود. این در حالی است که مدل فعلی تقریباً به پایان زندگی خود رسیده است.

خوشبختانه سوبارو برخلاف آن کاری که میتسوبیشی با اوو انجام داد اقدام به تولید نسل جدید WRX در سال 2020 خواهد کرد. این خودرو ظاهراً دارای گیربکس دستی و قوای محرکه‌ی هیبریدی شده‌ای خواهد بود.

توضیح: تصاویر به سوبارو WRX STI تایپ RA-A تعلق دارند.


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید