کد خبر:20781
پ
منبع : مجله پدال

رونمایی از نیسان فرونتیر سنتینل کانسپت جدید

قطعاً در نمایشگاه خودروی سائوپائولوی برزیل 2018 پیکاپ ها حضور پررنگی دارند و نیسان هم با معرفی کانسپت جدید فرونتیر سنتینل خودی نشان داده است. این خودرو که توسط تیم طراحی نیسان برزیل آماده شده یک پیکاپ نجات و کمک خشنی است که به منظور استفاده توسط تیم‌های واکنش سریع طراحی شده است. خودروی مورد ... نوشته رونمایی از نیسان فرونتیر سنتینل کانسپت جدید به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

قطعاً در نمایشگاه خودروی سائوپائولوی برزیل 2018 پیکاپ ها حضور پررنگی دارند و نیسان هم با معرفی کانسپت جدید فرونتیر سنتینل خودی نشان داده است.


این خودرو که توسط تیم طراحی نیسان برزیل آماده شده یک پیکاپ نجات و کمک خشنی است که به منظور استفاده توسط تیم‌های واکنش سریع طراحی شده است.


خودروی مورد بحث که از رنگ بدنه‌ی آبی تاندر چشم‌نواز سود می‌برد از تجهیزات متمایزی همچون فلاپ جلو، وینچ و رینگ‌های منحصربه‌فرد و لاستیک‌های آفرود استفاده می‌کند. این پیکاپ ژاپنی همچنین دارای بچه گلگیرهای بسط یافته، اسنورکل و چراغ‌های اضطراری نصب شده بالای سقف است.


اما متمایزترین ویژگی نیسان فرونتیر سنتینل مفهومی محفظه بار سفارشی است که دو مجموعه باتری برگرفته از نیسان لیف را در خود جای داده است. این باتری‌ها می‌توانند برای راه‌اندازی تجهیزات برقی در مناطقی که الکتریسیته وجود ندارد مورد استفاده قرار گیرند.


در این محفظه بار علاوه بر باتری‌های یاد شده فضای ذخیره‌ای متمایزی وجود دارد که کاملاً به درد می‌خورد. این فضاهای ذخیره‌ای برای جا دادن تجهیزات نجات همچون دستکش‌ها، کلاه‌ها و… بکار می‌روند. نهایتاً اینکه سقف نیز به عنوان مکان فرود و پرواز پهباد مورد استفاده قرار می‌گیرد.


تغییرات صورت گرفته در کابین خیلی زیاد نیستند و فرونتیر سنتینل دارای صندلی‌های چرمی مشکی با دوخت‌های زرد متضاد می‌باشد. این طرح زردرنگ در دیگر بخش‌ها هم بکار رفته و تریم زرد الکتریک را می‌توان در روی داشبورد، کنسول مرکزی و… دید.نیسان اشاره‌ای به مشخصات فنی این پیکاپ مفهومی نکرده اما احتمالاً در دل آن پیشرانه 2.3 لیتری دیزلی با قدرت 157 یا 187 اسب بخار قرار گرفته است. این پیشرانه با یک گیربکس 7 سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک همکاری می‌کند.

[ دانلود ویدئو]


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید