کد خبر:32518
پ
منبع : ایسنا

حمایت صندوق از توسعه صادرات محصولات دانش‌بنیان به خارج کشور

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: راهکارهای متعددی را برای شرکت‌های دانش بنیان در حوزه‌های مختلف از جمله توسعه صادرات محصولاتشان در آینده تعریف خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، علی وحدت در حاشیه نشست با فعالان شرکت‌های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان رضوی و در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رویه‌هایی مختلفی برای شرکت‌های دانش بنیان از جمله توسعه صادرات محصولات آن‌ها را در آینده تعریف خواهیم کرد و هنگامی‌که این رویه‌ها پیاده سازی شوند، هر یک از شرکت‌ها می‌توانند به آسانی از این ظرفیت‌ها بهره برداری کنند که موجب رونق صندوق نوآوری و شکوفایی در کشور می‌شود.

وی ادامه داد: سیاست ما این است که از نهادهایی که در بخش‌های تخصصی مختلفی در حال فعالیت هستند کمک‌هایی را درخواست کنیم تا از این طریق از شرکت‌های دانش بنیان حمایت‌ شود و سریع تر بتوانند از این سرویس‌ها استفاده و نهادهای واسط را تقویت کنند که در واقع تقویت این نهادها باعث رونق حوزه فناوری می‌شود.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برنامه‌های جدید صندوق، خاطرنشان کرد: باید اشاره داشت که بخش خصوصی باید صندوق و نوآوری را در کنار خود احساس کند و خدمات صندوق باعث شود که این حوزه در کشور توسعه پیدا کند.

وحدت یادآور شد: امیدواریم رویه‌هایی را ایجاد کنیم که صندوق نوآوری از حالت گذشته خود خارج شود و به صورت فعالانه در حوزه فناوری کشور شرکت داشته باشد.

انتهای پیام


منبع
ایسنا
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید