کد خبر:32523
پ
منبع : خودرو بانک

قیمت تسویه حساب هایما S7 توربو توسط ایران خودرو افزایش یافت + جدول

جدیدترین قیمت هایما S7 توربو جهت تسویه حساب مشتریان از سوی ایران خودرو اعلام گردید. گفته می شود قیمت اعلام شده جهت تسویه حساب مشتریان بوده و با قیمت فروش فوری متفاوت است. براین اساس قیمت هایما S7 توربو توسط ایران خودرو با 52 میلیون تومان افزایش به ...

جدیدترین قیمت هایما S7 توربو جهت تسویه حساب مشتریان از سوی ایران خودرو اعلام گردید. گفته می شود قیمت اعلام شده جهت تسویه حساب مشتریان بوده و با قیمت فروش فوری متفاوت است.
براین اساس قیمت هایما S7 توربو توسط ایران خودرو با 52 میلیون تومان افزایش به 156 میلیون تومان رسیده است و مشتریان باید این رقم را برای تسویه حساب به شرکت پرداخت کنند، این در حالیست که قیمت تسویه حساب قبلی 104 میلیون تومان بوده و قیمت پیش فروش نقدی جدید نیز در محدوده 200 میلیون تومان اعلام شده است.
هایما S7 اولین گام ایران خودرو در زمینه همکاری با یک خودروساز چینی برای تولید یک SUV به شمار می رود. هایما S7 در ابتدا با موتور 2 لیتری تنفس طبیعی با جعبه دنده دستی و اتوماتیک 5 سرعته عرضه می شد و در ادامه نسخه توربو شارژر آن با موتور به حجم 1795 cc و جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک عرضه شد. این موتور توانایی تولید حداکثر قدرت 170 اسب بخار در حداکثر دور 5500 rpm و حداکثر گشتاور 230 نیوتن متر در بازه دور 1800 تا  4500 rpmرا دارا است. این قدرت توسط جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو ارسال می شود.
قیمت هایما S7 توربو

قیمت هایما S7 توربو


منبع
خودرو بانک
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید