کد خبر:33795
پ
منبع : برترین ها

تردمیلی که رقم قبض برق شما را نصف می‌کند

تردمیل Verdeنوعی تردمیل ویژه و فوق العاده کارامد برای ورزش است که می تواند در حین کار کردن به جای آن که برق مصرف کند ، برق تولید کند.

پایگاه خبری انتخاب: تردمیل Verdeنوعی تردمیل ویژه و فوق العاده کارامد برای ورزش است که می تواند در حین کار کردن به جای آن که برق مصرف کند ، برق تولید کند.

 بسیاری از افراد مایلند در خانه نیز از وسایل ورزشی استفاده کنند، اما برخی وسایل برقی ورزشی مصرف بسیار بالایی دارند و در نتیجه به علت مصرف برق بالا کاربران از استفاده از این نوع وسایل ورزشی پشیمان می شوند.

اما شرکت SportsArt نوعی تردمیل ویژه طراحی کرده است که تمام انتظارات کاربران را براورده می کند. این تردمیل بی نظیر به جای مصرف برق، برق تولید می کند. تردمیل مذکور در جریان نمایشگاه فناوری CES 2019رونمایی شده است و ایده ای عالی برای تشویق کاربران به ورزش دارد.

SportsArt می گوید تردمیل جدیدش نه تنها برای بدن کاربران بلکه برای حفظ سیاره زمین نیز مفید است چرا که برای تولید برق از سوخت های فسیلی استفاده نمی کند. جالب است بدانید هر بار برای ورزش روی تردمیل بروید، به تولید برق برای خانه خود کمک کرده اید.

این ایده جذاب می تواند روی بسیاری دیگر از وسایل ورزشی موجود در خانه نیز کاربردی باشد. برای مثل روی دستگاه های اسکی مقاومت و... پیش بینی می شود این تردمیل به زودی با استقبال بالای مخاطبان در سراسر جهان مواجه شود. اما این شرکت هنوز در مورد محصول خود و قیمتش اطلاعات دقیقی منتشر نکرده است.


منبع
برترین ها
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید