کد خبر:34050
پ
منبع : خودرو بانک

پژو 301 ایران خودرو با چه پیشرانه‌ای به بازار می‌آید؟ + مشخصات فنی

در خلال نمایشگاه خودرو تهران، در غرفه ساپکو پیشرانه های مختلفی به نمایش گذاشته شده که یکی از آنها پیشرانه EC5 است. این پیشرانه در مشخصات فنی خود نوشته شده که قرار است در خودروی پژو 301 استفاده شود. پس به نظر می رسد که در حال حاضر شرایط تولید پیشرانه ...

در خلال نمایشگاه خودرو تهران، در غرفه ساپکو پیشرانه های مختلفی به نمایش گذاشته شده که یکی از آنها پیشرانه EC5 است. این پیشرانه در مشخصات فنی خود نوشته شده که قرار است در خودروی پژو 301 استفاده شود. پس به نظر می رسد که در حال حاضر شرایط تولید پیشرانه پژو 301 شروع شده و روی آن موتور EC5 نصب خواهد شد.
موتور EC5 تقریباً همان پیشرانه TU5 است که مقداری بهینه سازی شده است. موتور EC5 دقیقاً 1587 سی سی حجم دارد و می تواند حداکثر 150 نیوتن متر در دور 4000 و 85 کیلووات (حدود 114 اسب بخار) در دور 5800 تولید کند.
نوع پاشش سوخت در این پیشرانه چند نقطه ای MPFi است و جنس سرسیلندرها آلومینیومی است. این موتور با استاندارد یورو 5 وارد بازار خواهد شد.
فعلاً مشخص نیست این خودرو چه زمانی به بازار عرضه می شود اما احتمالاً به زودی و با قیمتی در حدود 150 میلیون تومان به بازار عرضه خواهد شد.
در زیر می توانید مشخصات فنی کامل پیشرانه پژو 301 را مشاهده کنید:

مشخصات فنی پژو 301

مشخصات فنی پژو 301


منبع
خودرو بانک
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید