کد خبر:34255
پ
منبع : مجله پدال

اولین حضور کارلوس گوسن در انظار عمومی پس از بازداشت

کارلوس گوسن، مدیرعامل اسبق نیسان در دادگاه توکیو بر بی‌گناهی خود تأکید کرد و گفت که به اشتباه به سوء رفتار مالی متهم شده است. این اولین سخنان گوسن در انظار عمومی و پس از بازداشت در ماه نوامبر سال 2018 می‌باشد. گوسن در دادگاه توکیو گفته است: من به اشتباه متهم شده و بر ... The post اولین حضور کارلوس گوسن در انظار عمومی پس از بازداشت appeared first on مجله پدال.

کارلوس گوسن، مدیرعامل اسبق نیسان در دادگاه توکیو بر بی‌گناهی خود تأکید کرد و گفت که به اشتباه به سوء رفتار مالی متهم شده است. این اولین سخنان گوسن در انظار عمومی و پس از بازداشت در ماه نوامبر سال 2018 می‌باشد.


گوسن در دادگاه توکیو گفته است:

من به اشتباه متهم شده و بر پایه اتهامات بی‌پایه و اساس بازداشت شده‌ام. برخلاف اتهاماتی که دادستان به من وارد کرده، من هرگز خسارتی به نیسان نزده‌ام و هیچ‌گونه قراردادی را که نیسان باید مبلغ آن را می‌پرداخت نبسته‌ام.

گوسن که ظاهراً لاغرتر شده و دستبند به دست در دادگاه حاضر شده بود لباسی تیره پوشیده و ظاهراً در طول بازداشت 50 روزه‌ی خود حدود 10 کیلوگرم وزن کم کرده است.


وکلای گوسن از دادگاه درخواست شنیدن اظهارات او و دیگر افراد در دادگاه را داشته‌اند. آن‌ها همچنین خواهان اعلام دلایل بازداشت ادامه‌دار گوسن شده‌اند. البته یکی از قاضی‌ها گفته بود آزاد شدن او با ریسک همراه بوده و اگر آزاد می‌شد شاید به دنبال نابودی شواهد اسناد بود و به همین خاطر بازداشت او تمدید شد.این مدیر بلندپایه و مشهور دنیای خودرو در ابتدا به خاطر کم اظهاری درآمد خود بازداشت شد و اما در زمان بازداشت اتهامات دیگری نیز به گوسن وارد شد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به ضرر شخصی حدود 17 میلیون دلاری اشاره کرد که گوسن به پای نیسان نوشته بود.


گوسن گفته است:

من قویاً معتقدم که در تمام سال‌هایی که در نیسان حضور داشتم عملکردی قانونی و پرافتخار بر جای گذاشتم و با موافقت و تأیید مدیران شرکت کارها را انجام می‌دادم.

انتظار می‌رود مدیرعامل اسبق نیسان تا زمان محاکمه در بازداشت باقی بماند.


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید