کد خبر:45884
پ
منبع : زومیت

مدیرعامل هواوی طراحی گلکسی فولد سامسونگ را بد توصیف کرد

مدیرعامل هواوی، ریچاد یو، طی اظهار نظری جنجالی طراحی گلکسی فولد را پروژه‌ی مردود هواوی اعلام کرده و آن را بد دانسته است.

هواوی میت ایکس و سامسونگ گلکسی فولد بدون‌شک امسال برجسته‌ترین محصولات نمایشگاه MWC بودند؛ چرا که پس از سال‌ها اشتیاق و انتظار برای گوشی تاشدنی سرانجام این دو محصول توانستند به انتظارها پایان دهند؛ اما میت ایکس و گلکسی فولد هریک از طراحی متفاوتی استفاده کرده و به شیوه‌ی خود از نمایشگر تاشدنی بهره برده‌اند. ناگفته پیداست که ریچارد یو، مدیرعامل هواوی کدام طراحی را ترجیح می‌دهد.

ریچارد یو در مصاحبه با بیزنس اینسایدر مدعی شده است که شرکت او در یک مقطع زمانی به‌طور همزمان روی سه ایده‌ی طراحی مختلف برای گوشی تاشونده کار می‌کرد که یکی از این طراحی‌ها شباهت بسیاری به طراحی گلکسی فولد داشته و «بلکه از آن بهتر هم بوده است.» به‌گفته‌ی ریچارد یو، وی شخصا توسعه‌ی این طراحی را متوقف کرد؛ زیرا به اعتقاد او این طراحی «بد» بود. یو در ادامه گفته است:

به اعتقاد من داشتن دو نمایشگر، یکی در جلو و دیگری در پشت باعث سنگین و قطور شدن گوشی می‌شود.

مقاله‌های مرتبط:

  • میت ایکس معرفی شد؛ گوشی تاشدنی هواوی با نمایشگر تمام‌صفحه و مودم 5G
  • گلکسی فولد، گوشی تاشدنی سامسونگ معرفی شد

فارغ از اینکه شما کدام طراحی را بیشتر می‌پسندید، به‌طور مشخص در این مقطع زمانی، دستگاه‌های تاشدنی به‌دلیل قیمت بسیار بالا و تنوع کم بازار کاملا محدودی دارند. گلکسی فولد برچسب قیمت ۲هزار یورویی دارد و هواوی میت ایکس ۲هزار و ۲۹۹ یورو قیمت‌گذاری شده است و همین مسئله ممکن است استقبال کاربران از این طیف دستگاه‌ها را تحت تأثر قرار دهد.

امید است با علاقه‌مند شدن شرکت‌های بیشتر و ورود آن‌ها به این حوزه در سال‌های آینده، قیمت گوشی‌های تاشونده دست‌خوش کاهش شود.

آنر در پی تولید گوشی هوشمند تاشدنی و ورود به بازار آمریکا نیست
سامسونگ گلکسی A10 معرفی شد
کالبدشکافی گلکسی S10 پلاس حسگر اثر انگشت زیرنمایشگر آن را نشان می‌دهد
سامسونگ و هواوی در مورد نزاع پتنتی به توافق رسیدند
هواوی پی 30 پرو مجهز به بریدگی قطره‌ای و دوربین چهارگانه فاش شد

منبع
زومیت
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید