کد خبر:4837
پ
منبع : مجله پدال

پروژه طلایی پورشه، یک 993 توربوی فوق‌العاده!

انتظارها به پایان رسید و پروژه‌ی طلایی پورشه یک 911 993 توربوی جدید است معرفی شد. این پروژه به راحتی می‌تواند یکی از جذاب‌ترین محصولات پورشه در سالیان اخیر باشد. به منظور ساخت این توربوی سفارشی، ژرمن‌ها کار را با یک 993 آغاز کرده و آن را کاملاً پیاده کرده‌اند. سپس فرایند حفاظت از خوردگی ... نوشته پروژه طلایی پورشه، یک 993 توربوی فوق‌العاده! به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

انتظارها به پایان رسید و پروژه‌ی طلایی پورشه یک 911 993 توربوی جدید است معرفی شد. این پروژه به راحتی می‌تواند یکی از جذاب‌ترین محصولات پورشه در سالیان اخیر باشد.


به منظور ساخت این توربوی سفارشی، ژرمن‌ها کار را با یک 993 آغاز کرده و آن را کاملاً پیاده کرده‌اند. سپس فرایند حفاظت از خوردگی روی ساختار خودرو انجام شده و همان فرایند رنگ‌آمیزی محصولات مدرن پورشه نیز بکار گرفته شده است. در واقع این خودرو دارای همان رنگ زرد طلایی بکار رفته در سری انحصاری 911 توربو S می‌باشد.


با بدنه‌ای جدید، پورشه یک پیشرانه 6 سیلندر 3.6 لیتری توئین توربوی جدید را نیز روی خودرو نصب کرده که قدرت 450 اسب بخاری داشته و دقیقاً مشابه 993 توربوی اصیل است؛ اما گیربکس دستی و سیستم چهار چرخ محرک این خودرو از بخش کلاسیک پورشه گرفته شده‌اند.


به منظور هرچه برجسته‌تر شدن این خودرو، پروژه طلایی پورشه دارای شماره شاسی سفارشی‌ای است که قبلاً روی آخرین مدل‌های 993 توربوی ساخته شده در سال 1998 بکار رفته بود.


کابین این خودرو نیز از زیر دست متخصصان بخش انحصاری پورشه رد شده و در آن از مدل توربو S Exclusive الهام گرفته شده است. به عنوان مثال فضای داخلی این خودروی خاص دارای دوخت‌های طلایی و پوشش چرم مرغوب می‌باشد.هم‌اکنون دنیا شاهد معرفی پورشه 993 توربوی جدیدی است که به‌صورت رسمی آخرین نمونه تولیدی است. اگرچه این پروژه واقعاً شگفت‌انگیز است اما قطعاً مالک آخرین 993 توربوی ساخته شده در سال 1998 خیلی خوشحال نخواهد بود!
خوشبختانه این خودرو تنها در موزه یا نمایندگی پورشه جا خوش نخواهد کرد بلکه در حراجی RM Sotheby’s شرکت خواهد کرد. پیش‌بینی قیمت این خودرو سخت است اما اگر نتواند با قیمتی 7 رقمی به فروش نرود شوکه خواهیم شد.

[ دانلود ویدئو]


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید