کد خبر:49563
پ
منبع : برترین ها

استون مارتین هیبریدی جدید در راه است

پس از موفقیت خودروساز انگلیسی در عرضه مدل والکری/ Valkyrie به‌عنوان خودروی اسپرت الکتریکی دوگانه، عکسی از عقب پروژه جدید با نام فنی 003 Hybrid Hypercar منتشر شد.

خبرآنلاین: پس از موفقیت خودروساز انگلیسی در عرضه مدل والکری/ Valkyrie به‌عنوان خودروی اسپرت الکتریکی دوگانه، عکسی از عقب پروژه جدید با نام فنی 003 Hybrid Hypercar منتشر شد.

استون مارتین هیبریدی جدید در راه است

به گزارش خبرآنلاین، خودروی جدید قرار است 2021 بازار را درنوردد و همان‌طور که در عکس زیر دیده می‌شود، قسمت عقب خودرو مدل تکامل‌یافته والکری باید باشد که به‌عنوان «کوپه دو در»، سال گذشته رونمایی شد. {لینک} {لینک}

جزییات زیادی درباره 003 منتشرنشده، اما از روی تیزر چراغ‌های مستطیلی ال ای دی را می‌بینیم. دیفیوزر(بخش آیرودینامیکی در عقب خودرو و زیر سپر که باعث افزایش انرژی رو به پایین شده و مانع از ناپایداری در سرعت‌بالا می‌شود) بسیار بزرگی را در عقب ماشین شاهدیم. همچنین یک اسپویلر(باله عقب) فعال وجود دارد و دو اگزوز در بالاترین نقطه ممکن تعبیه‌شده است.

درواقع می‌توان گفت 003 مدل اهلی‌شده والکری است.

همان‌طور که گفته شد جزییات زیادی از این خودروی اسپرت برقی منتشرنشده و ممکن است در ماه ژوئن و در خلال برگزاری نمایشگاه خودرو ژنو، بیشتر درباره آن بفهمیم.


منبع
برترین ها
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید