کد خبر:53762
پ
منبع : برترین ها

واتس‌اپ تجاری برای همه!

نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ تجاری برای تمامی کاربران در همه کشورهای جهان قابل دسترسی قرار گرفت.

خبرگزاری ایسنا: واتس اپ که یکی از بزرگترین اپلیکیشن های پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، سال گذشته بود که تصمیم گرفت نسخه تجاری خود را نیز برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بزرگ و تسهیل ارتباطات آنها با مشتریان خود، منتشر و ارائه کند.

این اپلیکیشن ابتدا تنها در برخی از کشورهای جهان در دسترس کاربران iOS قرار گرفت، حالا تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشر شده در وب سایت theverge ، نشان می‌دهد که از این پس کاربران تمامی کشورهای جهان قادر خواهند بود به آن دسترسی داشته و از خدمات و سرویس‌های آن بهره مند شوند.

این اپلیکیشن که ماه گذشته برای نسخه iOS منتشر شد، نزدیک یک سال است که برای کاربران اندرویدی قابل دسترسی و استفاده قرار گرفته است که البته برای تعداد محدودی از کشورهای جهان ارائه شده است.

برخلاف اپلیکیشن اصلی واتس اپ، نسخه تجاری آن این امکان را به صاحبان کسب و کار می‌دهد تا جزئیات شرکت خود، آدرس پست الکترونیک و همچنین آدرس پستی و موقعیت مکانی و جغرافیایی خود را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهند و بدین ترتیب با کاربران خود بیشتر و بهتر در ارتباط باشند.

هم اکنون واتس اپ بیزینس یا واتس اپ تجاری در کشورهای برزیل، آلمان، اندونزی، هند، مکزیک، انگلستان و ایالات متحده آمریکا در دسترس کاربران قرار دارد و در هفته آینده نیز قرار است برای همه کاربران در سراسر کشورهای جهان منتشر و ارائه شود.

واتس‌اپ تجاری برای همه!


منبع
برترین ها
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید