کد خبر:54048
پ
منبع : خودرو بانک

آشنایی با تعمیرگاه تخصص داتیس خودرو ، یکی از مجهزترین مراکز در کشور

شرکت داتیس خودرو به عنوان نماینده رسمی هیکواسپورتیو آلمان که محصولات خاصی از برند ولوو را به بازار عرضه می کند، توانسته همواره بهترین خدمات پس از فروش را به مالکان خودروهای ولوو در کشور ارایه دهد. داتیس خودرو با تکیه بر ارتباط قوی خود با شرکت اصلی، ...

شرکت داتیس خودرو به عنوان نماینده رسمی هیکواسپورتیو آلمان که محصولات خاصی از برند ولوو را به بازار عرضه می کند، توانسته همواره بهترین خدمات پس از فروش را به مالکان خودروهای ولوو در کشور ارایه دهد. داتیس خودرو با تکیه بر ارتباط قوی خود با شرکت اصلی، توانسته همواره انبارهای خود را از نظر قطعات یدکی بروز نگه دارد و تلاش می کند تا در کمترین زمان، قطعات مورد نیاز به خودروهای مشتریان اختصاص یابد.
علاوه برآن مجموعه خدمات پس از فروش داتیس خودرو به مشتریان این اجازه را می دهد تا بخش‌های مختلف تعمیرگاهی، انبار قطعات و رنگ این مجموعه را بازدید نمایند. متقاضیان می توانند در مجموعه تعمیرگاهی داتیس خودرو کلیه امور تعمیر و نگهداری مربوط به خودرو خود، از جمله خدمات صافکاری بدون رنگ و نقاشی، عيب يابی و تعمير تخصصی انواع خودروهای سبک ولوو را انجام دهند. همچنین مالکان خودروهای هیبریدی نیز می توانند با مراجعه به تعمیرگاه داتیس خودرو، خدمات خودروی خود را انجام دهند. قسمت صافکاری و نقاشی تعمیرگاه تخصصی داتیس خودرو ، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها و با کادری مجرب و متخصص در خدمت مشتریان خواهد بود.

منبع
خودرو بانک
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید