کد خبر:54840
پ
منبع : مجله پدال

تویوتا راو 4 جدید با طعم TRD و مودلیستا

تویوتا به قول‌هایی که اوایل سال جاری داده بود پایبند است و به آرامی در حال معرفی نسخه‌های پرفورمنس اکثر محصولات خود است. اول از همه ما نسخه‌ی TRD پریوس را دیدیم و حالا هم نوبت کراس اوور بسیار محبوب راو 4 فرا رسیده است. این خودرو دارای چهار نسخه‌ی متفاوت متمرکز روی جاده و ... The post تویوتا راو 4 جدید با طعم TRD و مودلیستا appeared first on مجله پدال.

تویوتا به قول‌هایی که اوایل سال جاری داده بود پایبند است و به آرامی در حال معرفی نسخه‌های پرفورمنس اکثر محصولات خود است. اول از همه ما نسخه‌ی TRD پریوس را دیدیم و حالا هم نوبت کراس اوور بسیار محبوب راو 4 فرا رسیده است. این خودرو دارای چهار نسخه‌ی متفاوت متمرکز روی جاده و آفرود سبک می‌باشد.


مدل‌های TRD که به عنوان هیولای خیابان و زمین شناخته می‌شوند اکثراً از بهبودهای بصری برخوردار هستند و این امر به مالکان اجازه‌ی شخصی‌سازی خودرویشان را می‌دهد. تمرکز اصلی هیولای خیابان روی بدنه بوده و در این حالت شاهد ظاهری لوکس برای راو 4 هستیم که در واقع آن را به کراس اوور کوچک لکسس تبدیل می‌کند.


هیولای زمین باعث ایجاد ظاهری گیرا و آفرود برای راو 4 می‌شود. پانل‌های جدید ظاهری با ابهت را به ارمغان آورده‌اند که تقریباً می‌توان آن را نسخه‌ی مینیاتوری TRD Pro 4Runner دانست.


ما همچنین متوجه شدیم که هر دو خودرو با مافلرهای مخصوص TRD عرضه می‌شوند که شاید تأثیر زیادی روی پرفورمنس این دو کراس اوور نداشته باشند اما صدای تولیدی را ارتقا می‌دهند.


اما راو 4 در نسخه‌های دیگری نیز معرفی شده است. بخش مودلیستای تویوتا که بیشتر تمرکز خود را روی ارتقای بصری محصولات این برند گذاشته یک جفت راو 4 سفارشی را ارائه می‌کند. کیت بدنه‌ی آنرود این شرکت کمی ساده‌تر از نسخه‌ی TRD بوده و خودرو را بیشتر شبیه محصولات لکسس می‌کند. البته کیت آفرود مودلیستا که JAOS نام گرفته با ابهت‌تر از پسرعموی TRD می‌باشد.


ویژگی دوست‌داشتنی این کیت محافظ نمای جلوست که در بالای سپر می‌نشیند. این قطعه علاوه بر محافظت از رنگ بدنه، دارای مه شکن‌های LED نیز می‌باشد.
احتمال ورود این خودروها به آمریکا کم است اما خب شاید بتوان برخی قطعات را به‌صورت جداگانه در نمایندگی‌ها سفارش داد.

منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید