کد خبر:55002
پ
منبع : ایسنا

اعلام محورهای فعالیت خیّرین دانشگاه تربیت مدرس

عناوین محورها و زمینه‌های فعالیت خیّرین از سوی "بنیاد خیّرین مدرس" اعلام شد.

به گزارش ایسنا، بنیاد خیّرین مدرس زمینه‌های فعالیت خیّرین را در ۶ محور شامل؛ تأمین هزینه، تجهیز، احداث و مشارکت، وقف و اهدا، خدمات و سایر موارد تدوین و اعلام کرد.

بر اساس اعلام این بنیاد، خیّرین می‌توانند در تأمین هزینه تحصیلی دانشجویان (دانشجویان مناطق محروم- دانشجویان بی بضاعت- دانشجویان استعداد درخشان)، تأمین هزینه پروژه پژوهشی (هزینه مواد- هزینه خرید دستگاه و تجهیزات- هزینه خرید خدمات)، تأمین هزینه پروژه پژوهشی فرادکتری، تأمین هزینه انتشارکتاب / مجله، تأمین گرانت های تحقیقاتی، تأمین مالی هزینه‌های جاری دانشگاه و تأمین مالی مقرری ماهانه دانشجویان، بانی خیر باشند. همچنین در خصوص تجهیز خوابگاه، آزمایشگاه تحقیقاتی، واحد پژوهشی، کلاس و سالن ورزشی اقدام کنند.

خیّرین می‌توانند در زمینه احداث و یا مشارکت؛ آزمایشگاه تحقیقاتی، ساختمان دانشکده، ساختمان کلاس، ساختمان سالن ورزشی، واحد پژوهشی، ساخت بنا برای پارک یا مرکز رشد و یا شرکت‌های دانش بنیان، ساخت بنا در اراضی دانشگاه برای خوابگاه، ساخت مزرعه برای دانشکده کشاورزی، ساخت دامداری برای دانشکده کشاورزی و ساخت مرغداری برای دانشکده کشاورزی فعالیت کنند.

بنا بر اعلام بنیاد خیّرین مدرس، وقف و یا اهدا؛ امکانات و تأسیسات درآمدزا هم راستا با فعالیت‌های دانشگاه (داخل و یا خارج از کشور)، ساختمان برای ایجاد خوابگاه، زمین برای ساخت خوابگاه، کتابفروشی، بنا برای پارک، مرکز رشد و یا شرکت‌های دانش بنیان، ماشین آلات کشاورزی، وسیله نقلیه (سواری- مینی بوس- اتوبوس)، کارخانه یا کارگاه تولیدی، مزرعه- دامداری و مرغداری برای دانشکده کشاورزی یکی دیگر از محورهای فعالیت خیّرین است.

خیّرین همچنین می‌توانند با ارائه خدمات شامل تدریس برای دانشگاه، راهنمایی برای دانشگاه، مشاوره برای دانشگاه و مدیریت برای دانشگاه، فعالیت کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، اجاره ساختمان برای رفع نیازهای دانشگاه (خوابگاه)، واگذاری امکانات- تأسیسات - مستحدثات برای بهره برداری علمی و فرهنگی و ایجاد بورس‌های تحصیلی و پژوهشی برای دانشجویان از کشورهای اسلامی از دیگر موارد مندرج در عناوین و محورهای فعالیت خیّرین می‌باشد.

انتهای پیام


منبع
ایسنا
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید