کد خبر:58114
پ
منبع : دیجیاتو

بهانه فیلم بردار گیم آو ترونز برای تاریکی اپیزود سوم: مشکل از طرف شماست

اگر شما هم اپیزود آخر سریال محبوب گیم آو ترونز را دیده باشید، احتمالا مانند بسیاری افراد دیگر از تاریکی بیش از حد آن گله مند هستید. «فابیان واگنر»، فیلم بردار سریال حالا اعلام کرده تاریک بودن فضای این اپیزود ... The post بهانه فیلم بردار گیم آو ترونز برای تاریکی اپیزود سوم: مشکل از طرف شماست appeared first on دیجیاتو.

اگر شما هم اپیزود آخر سریال محبوب گیم آو ترونز را دیده باشید، احتمالا مانند بسیاری افراد دیگر از تاریکی بیش از حد آن گله مند هستید.

«فابیان واگنر»، فیلم بردار سریال حالا اعلام کرده تاریک بودن فضای این اپیزود کاملا از قصد بوده و دلایلی پشت آن است. این فرد عنوان کرده مشکلاتی که مخاطبان برای تماشای این قسمت تجربه کرده اند به علت کیفیت پایین استریم و تنظیمات اشتباه تلویزیون های آنهاست؛ زیرا آن ها فیلم برداری را با استاندارد سینمایی انجام داده اند و تصاویر برای نمایش در سالن سینما کاملا مناسب هستند. به نظر او فشرده سازی بیش از حد محتوا  توسط HBO برای سازگار بودن با انواع دستگاه هایی که مخاطبان برای تماشای سریال استفاده می کنند کیفیت تصاویر را تا حد زیادی کاهش داده است.

"من فیلم بردار بودم و می دانم تصاویر زیادی تاریک نبودند"

طی مصاحبه ای که آقای واگنر با مجله  Wired  انجام داد علت تاریک بودن این قسمت را تصمیمات مربوط به جلوه های هنری عنوان کرد. به گفته ی او سازندگان گیم آو ترونز تصمیم گرفتند برای متمایز کردن این اپیزود و جنگ آن با بقیه آثار مشابه، صحنه ها را تاریک فیلم برداری کنند. از نظر آن ها این موضوع منجر به تاثیرگذاری بیشتر شرایط و برانگیختن حس مخاطبان می شود.

نور گیم آو ترونز

توییت یک کاربر: سازندگان می گویند این بزرگترین نبرد تاریخ تلویزیون بوده چون می دانند نمی شود فهمید این ادعا درست است یا نه

به نظر او تا وقتی نسخه بلو-ری از راه برسد فعلا سرویس استریم آمازون به دلیل بهره مندی از بیت ریت بالاتر بهترین روش مشاهده سریال به صورت آنلاین است. تنظیمات صحیح تصویر و روشنایی صفحه نمایش نیز تاثیر زیادی در کیفیت نهایی خواهند داشت. علاوه بر این تلویزیون های OLED به علت توانایی بهترشان در نمایش تصاویر تاریک تاکید بیشتری بر قسمت های روشن دارند. گویا از نظر سازندگان گیم آو ترونز به جای اینکه تصاویر برای استفاده کاربران بهینه باشد مردم باید به بهترین و کامل ترین تجهیزات برای لذت بردن از سریال دسترسی داشته باشند.

«واگنر» در آخر خطاب به کسانی که قانع نشده اند گفت:

ما می خواستیم یک اپیزود هیجان انگیز بسازیم؛ من می دانم تصاویر بیش از اندازه تاریک نبودند چون خودم فیلم بردار بودم.

اگر قصد دیدن این سریال را دارید اما هنوز آن را شروع نکرده اید، می توانید از این افزونه ها برای جلوگیری از اسپویل شدن سریال استفاده کنید.


منبع
دیجیاتو
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید