کد خبر:6437
پ
منبع : مجله پدال

چری اکسید TX پلاگین هیبرید وارد بازار اروپا می‌شود

پیرو معرفی رسمی در سال 2017، شاسی‌بلند الکتریکی شده‌ی چری اکسید TX در سال 2020 وارد بازارهای اروپایی خواهد شد. بنا به گفته مدیرعامل این خودروساز چینی آقای چن آنینگ، آلمان احتمالاً یکی از اولین کشورهای اروپایی خواهد بود که پذیرای اکسید TX می‌شود. این شاسی‌بلند دارای قوای محرکه هیبریدی، پلاگین هیبریدی و کاملاً الکتریکی ... نوشته چری اکسید TX پلاگین هیبرید وارد بازار اروپا می‌شود به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

پیرو معرفی رسمی در سال 2017، شاسی‌بلند الکتریکی شده‌ی چری اکسید TX در سال 2020 وارد بازارهای اروپایی خواهد شد.


بنا به گفته مدیرعامل این خودروساز چینی آقای چن آنینگ، آلمان احتمالاً یکی از اولین کشورهای اروپایی خواهد بود که پذیرای اکسید TX می‌شود. این شاسی‌بلند دارای قوای محرکه هیبریدی، پلاگین هیبریدی و کاملاً الکتریکی خواهد بود.


مرد شماره یک چری می‌گوید این کمپانی به زودی کار ساخت مرکز توسعه‌ای نزدیک فرانکفورت را اعلام خواهد کرد. این مرکز چند صد نفر را به استخدام خود درمی‌آورد.


چن در مصاحبه‌ای که سال پیش داشت خاطرنشان ساخت همه‌ی محصولاتی که وارد بازار اروپا خواهند شد از نوع میکرو هیبرید، هیبرید و یا پلاگین هیبریدی خواهند بود. او همچنین تأیید کرد محصولات کاملاً الکتریکی هم تولید خواهند شد.


چری فعلاً تنها عرضه‌ی اکسید TX را که در نمایشگاه فرانکفورت 2017 و با قوای محرکه پلاگین هیبرید معرفی شد را تأیید کرده است. این نسخه از مجموعه باتری 12 کیلووات ساعتی و محدوده حرکتی 69 کیلومتری در حالت الکتریکی استفاده می‌کند.


در ابتدا تصور می‌شود این شاسی‌بلند سال آینده وارد بازار اروپا خواهد شد اما خب می‌بینیم که عرضه‌ی آن ‌یک سال دیرتر صورت خواهد گرفت.
با شروع عرضه‌ی اکسید TX شاهد ارائه‌ی آن با گیربکس 6 سرعته دستی یا 7 سرعته دوکلاچه اتوماتیک و همچنین سیستم چهار چرخ محرک خواهیم بود.

منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید