کد خبر:7273
پ
منبع : مجله پدال

سوبارو WRX Raiu ادیشن جدید فقط مختص کانادایی‌ها!

سوبارو به خاطر عرضه‌ی گاه و بی گاه نسخه‌های سفارشی WRX مشهور شده است. برخی از این مدل‌های ویژه مختص بازار ژاپن بوده‌اند درحالی‌که برخی نسخه‌ها نیز برای سایر بازارها در نظر گرفته شده‌اند. البته جدیدترین نسخه‌ی سفارشی WRX فقط در بازار کانادا عرضه خواهد شد و اولین مدل سفارشی سوبارو در 15 سال اخیر ... نوشته سوبارو WRX Raiu ادیشن جدید فقط مختص کانادایی‌ها! به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

سوبارو به خاطر عرضه‌ی گاه و بی گاه نسخه‌های سفارشی WRX مشهور شده است. برخی از این مدل‌های ویژه مختص بازار ژاپن بوده‌اند درحالی‌که برخی نسخه‌ها نیز برای سایر بازارها در نظر گرفته شده‌اند.


البته جدیدترین نسخه‌ی سفارشی WRX فقط در بازار کانادا عرضه خواهد شد و اولین مدل سفارشی سوبارو در 15 سال اخیر است که تنها برای همسایه‌ی آمریکا تدارک دیده شده است.

این خودرو Raiu ادیشن نام داشته و البته نام خود را از معادل ژاپنی کلمه‌ی رعدوبرق گرفته است. مدل موردبحث بر پایه WRX سدان ساخته شده و دارای برخی شاخصه‌های ارتقا یافته می‌باشد.


در آغاز باید گفت WRX Raiu ادیشن منحصراً با رنگ بدنه‌ی خاکستری خاکی عرضه می‌شود اما پوشش آینه‌های جانبی، آنتن بال کوسه‌ای و نشان‌های آن رنگ مشکی دارند. این خودرو همچنین از برخی قطعات نسخه‌ی STI همچون شیفتری با تعویض‌های کوتاه سود می‌برد.


Raiu ادیشن بر پایه تریم اسپورت و تکنولوژیک RS شکل گرفته بنابراین دارای صندلی‌های سطلی ریکارو، پوشش جیر، کالیپرهای ترمز قرمز و سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 7 اینچی و سیستم صوتی هارمن کاردون با 9 بلندگو است.

پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری توربوی بوکسوری محصول سفارشی سوبارو قدرت 268 اسب بخاری و گشتاور 350 نیوتون متری داشته و این قدرت از طریق یک پیشرانه 6 سرعته دستی به هر چهار چرخ منتقل می‌شود.


تنها 100 دستگاه از سوبارو WRX Raiu ادیشن جدید در کانادا عرضه خواهد شد و هر یک قیمت 40995 دلار کانادا خواهند داشت.


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید