کد خبر:9458
پ
منبع : مجله پدال

نیسان، سهامدار تیم قهرمان فرمول E شد

پیش از شروع فصل جدید مسابقات فرمول E در ماه دسامبر، نیسان سهام تیم e.dams که از اولین فصل در این مسابقات حضور داشته و قهرمان نیز شده است را خرید. نیسان اولین خودروساز ژاپنی است که در فرمول E به رقابت خواهد پرداخت و از اوایل سال جاری اولین تصاویر از پوشش خودروهای خود ... نوشته نیسان، سهامدار تیم قهرمان فرمول E شد به صورت اختصاصی برای مجله پدال. نگاشته و منتشر شده است

پیش از شروع فصل جدید مسابقات فرمول E در ماه دسامبر، نیسان سهام تیم e.dams که از اولین فصل در این مسابقات حضور داشته و قهرمان نیز شده است را خرید.


نیسان اولین خودروساز ژاپنی است که در فرمول E به رقابت خواهد پرداخت و از اوایل سال جاری اولین تصاویر از پوشش خودروهای خود را منتشر کرده است. خرید سهام در تیم e.dams و همکاری با این تیم موفق به نیسان اجازه خواهد داد تا در اولین فصل حضور خود در فرمول E دست برتر را داشته باشد.

e.dams پیش از این با همکاری رنو توانسته در سه فصل اول مسابقات قهرمان شود و رکورددار بیشترین پیروزی‌ها و پل پوزیشن ها باشد.


رئیس بخش بازاریابی و استراتژی برند نیسان می‌گوید:

برای اولین حضور در فرمول E، همکاری با تیم e.dams و به دست آوردن تجربه از قهرمانی‌ها و مسابقات کاملاً توجیه‌پذیر است. سطح رقابت‌ها در فرمول E بالاتر می‌رود و ما شاهد خودروها و قوای محرکه‌ی کاملاً جدیدی هستیم. به عنوان بخشی از تعهد ما در این همکاری، نیسان سهام مالکیت تیم e.dams را خریداری کرده و ما کار کردن با ژان پل و تیمش را بسیار دوست داریم.

فصل پنجم فرمول E یکی از جذاب‌ترین فصل‌های این مسابقه‌ی تازه تأسیس شده خواهد بود. موضوع مهم‌تر اینکه در فصل جدید شاهد معرفی خودروی Gen2 خواهیم بود که ظرفیت ذخیره‌سازی انرژی آن دو برابر خودروی قبلی Gen1 بوده و بنابراین نیاز رانندگان برای خروج از خودرو در میانه‌ی مسابقه را حذف می‌کند.


همچنین ب ام و نیز یک تیم کامل را برای پنجمین فصل فرمول E تدارک دیده و فلیپه ماسا نیز با رانندگی برای تیم ونچوری فرمول E دوباره به موتور اسپورت بازخواهد گشت.


منبع
مجله پدال
کلیدواژه :
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • به زودی... به زودی...

    به زودی...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید